psaci-strojMístní knihovna Strašice vyhlašuje IV. ročník  literární soutěže „Strašice Karla Vokáče“. Věk účastníků ani téma soutěžních příspěvků nejsou omezeny. Soutěž je rozdělena do kategorií: Poezie-A (věk neomezen), Poezie B (věk do 18 let), Próza A (věk neomezen), Próza B (věk do 18 let).

Lze zaslat původní, dosud nepublikované práce z oblasti prózy a poesie o maximálním rozsahu 5 stran, psané na stroji nebo na počítači, ve čtyřech vyhotoveních. Díla nepodepisujte, k textům přiložte zalepenou obálku s názvem soutěžní práce, dále se jménem autora, datem narození, adresou bydliště, telefonem a e-mailem. Na zvláštní list papíru napište, zda souhlasíte s případným uveřejněním  soutěžní práce bez nároku na honorář.

Uzávěrka soutěže je 20. června 2011.

Příspěvky zhodnotí odborná porota. Slavnostní vyhlášení se uskuteční v druhé polovině měsíce září 2011. Všichni účastníci budou včas informováni.

Vaše práce zasílejte na adresu: Místní knihovna Strašice, Strašice 652/II , PSČ 338 45, obálku označte heslem „Literární soutěž“- a doplňte kategorii, do které věkově patříte.

Hlavní sponzoři

      paliva strasice logo strasice      
Paliva Strašice Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com